zo 01 april 2018

Sjeik Al-Bunny neemt BCM'80 over

Sjeik أبريل bin Al-Bunny neemt BCM'80 over. Al-Bunny hoopt door miljarden in de club te pompen de vereniging weer vol op de kaart te zetten.  Sjeik Al-Bunny verdiende miljarden aan de handel van water in het Qatar. 
Waarom Al-Bunny gekozen heeft voor onze vereniging is eenvoudig. Door gebrek aan badminton verenigingen in zijn eigen land, komt de competitie daar niet van start. Via BCM'80 wil de sjeik badminton groot maken in Qatar. 

Onze voorzitter zegt hierover. "Sjeik Al-Bunny benaderde ons vorige week, maar was geheel duidelijk in zijn plannen. Wij zijn verheugd dat BCM'80 hiervoor gekozen is. Ze weten in Qatar van aanpakken en dat kan onze club alleen maar ten goede komen." 

Wat de plannen van de sjeik precies zijn kan Sieuwe nog niet zeggen, evenmin hoe hoog het bedrag is dat de bestuursleden in eigen zak mogen stoppen door deze overname. 

Sjeik Al-Bunny neemt BCM'80 over
Sjeik Al-Bunny neemt BCM'80 over
Terug naar boven

Badmintonclub Maasbree / Baarlo '80

Achter de Hoven 4 5993 CR Maasbree NL

51.3587465 6.0490093