di 26 maart 2019

Centrale stemopneming Provinciale verkiezingen 2019

Onze vereniging was gevraagd om te helpen met het tellen van de stemmen voor de verkiezingen. Tijdens de algemene ledenvergadering hebben 7 Vrijwilligers hebben zich er voor aangemeld. Wij mochten uiteindelijk met 5 mensen komen helpen. 

Onder telleidster Cindy hebben Mieke, Leo, Chris en Lin de stemmen geteld op kandidaatsniveau in sporthal de Heuf. Dit duurde van ongeveer 8:00 tot 14:30. Door de gemeente werd er tussendoor een lunch aangeboden. 

Onze vrijwilligers vonden het een mooie ervaring. De vereniging krijgt van de gemeente voor de hulp een mooi sponsor bedrag van € 10,- per persoon per uur. Het totaal bedrag komt ten goede voor het feest in 2020 als de vereniging 40 jaar bestaat. 

Telleidster Cindy meldt nog:
"We hebben gedurende de dag veel complimenten gehad dat we het zo goed onder controle hadden, dus hopelijk gaan ze ons de volgende keer weer benaderen. Het was namelijk erg leuk om te doen en dat is weer een mooie extra verdienste voor de vereniging."

Alle vrijwilligers, hartelijk bedankt voor jullie bijdrage. 

Centrale stemopneming Provinciale verkiezingen 2019
Centrale stemopneming Provinciale verkiezingen 2019
Terug naar boven

Badmintonclub Maasbree / Baarlo '80

Achter de Hoven 4 5993 CR Maasbree NL

51.3587465 6.0490093