vr 12 september 2014

De Grote Clubactie is er weer!

Wie wil er gratis naar Toverland?

Het is weer zover, aanstaande zaterdag 13 september start de Grote clubactie. Dit is jouw manier om onze club te helpen door loten te verkopen. Net als vorig jaar hebben we weer leuke prijzen voor degene die de meeste loten verkoopt. Maar dit jaar zijn de prijzen nog leuker:

Hoofdprijs: Een kaartje voor attractiepark Toverland
2e prijs: Een prijzenpakket van horloge.com (gesponsord door horloge.com)
3e prijs: Twee vrijkaartjes voor het binnenzwembad bij BreeBronne (gesponsord door Breebronne)

Wil jij een van deze leuke prijzen winnen? Verkoop dan zoveel loten als je kunt, aan je opa’s, oma’s, ooms, tantes, de buren en de rest van jullie buurt.

Alle jeugdleden krijgen een boekje met eventueel 5 loten. Vanaf zaterdag 13 september mag je de loten gaan verkopen voor  3,- euro per stuk. Lever tijdens de trainingen op 8 en 10 oktober het geld en de niet verkochte loten weer in. In de daarop volgende week van 15 en 17 oktober komen we op de trainingen bekend maken wie de prijswinnaars zijn!

Het geld van de verkochte loten gaat in onze clubkas.

Winnaars Grote Clubactie BCM80 2013
Winnaars Grote Clubactie BCM80 2013
Terug naar boven

Badmintonclub Maasbree / Baarlo '80

Achter de Hoven 4 5993 CR Maasbree NL

51.3587465 6.0490093