ma 18 augustus 2014

Uitnodiging: Bree bedankt Wim!

Wil je deze avond ook langskomen en Wim bedanken. Laat dit dan voor 24 augustus weten via voorzitter [at] bcm80.nl, zodat wij weten hoeveel mensen er vanuit onze club Wim willen bedanken. Wij zullen dit dan aan de organisatie doorgeven. 

Onderstaande mail met bijlagen ontvingen we van de organisatie om Wim Hermans te bedanken. 

De mail:

""""

 

UITNODIGING voor alle Breetse verenigingen en inwoners.

 

Bree bedankt Wim, vrijdag 29 augustus vanaf 20.12 uur bij Niens:

12 jaar als wethouder voor ons dorp de kar getrokken. Veel goede dingen gedaan. Daar mogen we trots en waardering voor hebben.  Daar is een bedankje op zijn plaats. Een avond waar Wim Hermans bedankt wordt namens de inwoners/verenigingen van Maasbree. Géén receptie maar een samenkomst van mensen met een warm gevoel voor BREE.

 

Zie de bijlage voor de volledige uitnodiging.

De organisatie
Theo, Peter, Mart, Tim, Roy, Hans, Peter, Ton, Harold en Math

Secretariaat: maasbree.samen [at] hotmail.com

 

"""

Wim Hermans
Wim Hermans
Terug naar boven

Badmintonclub Maasbree / Baarlo '80

Achter de Hoven 4 5993 CR Maasbree NL

51.3587465 6.0490093